Gizlilik İlkeleri

Şebnem Yat Kiralama, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Şebnem Yat Kiralama, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
. Size rezervasyon bilgilendirmesi için ulaşmak

Kişisel bilgilere sadece yetkili Şebnem Yat Kiralama personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Şebnem Yat Kiralama, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Şebnem Yat Kiralama tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Şebnem Yat Kiralama, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Şebnem Yat Kiralama’nın, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Şebnem Yat Kiralama Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@sebnemyatkiralama.com‘ya başvurunuz. Şebnem Yat Kiralama bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.