Hakkımızda

Biz Kimiz:
Şebnem Yat Kiralama; denizin, güneşin ve tarihi güzelliklerin cömertçe sunulduğu İstanbul’da, insanların tabiatın güzellikleri ve şehrin büyülü dokusuyla daha fazla bütünleşik olması hayali ile Kadir Has Üniversitesi Turizm işletmeciliği ve Otelcilik mezunu Şebnem Kılıç tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

VIP Yat kiralama ve organizasyon sektöründe pragmatik bir hizmet anlayışı ortaya koyan firmamız, müşteri odaklı çalışmalarını hanım eli titizliğinde ve profesyonel bir kurumsallık kapsamında yürütmektedir. Modern, çağdaş ve lüks dekorasyona sahip yatlarımızda, çeşitli geziler, organizasyonlar, boğaz turu hizmetlerimiz sayesinde doğal ve tarihi güzellikleri insanlarla buluşmaktayız.

Hizmet anlayışımızdaki kaliteyi farklı faaliyet alanlarına da taşıyarak, mutlu müşteri kitlemizi büyütmeyi hedeflemekteyiz.

Yatta Yemek Keyfi:
Mükemmel bir organizasyonla beraber sevdiklerinizle tadacağınız lezzetlerin bir sınırı yoktur. Kendinizi seçkin hissedeceğiniz dekoratif bir ortam, kusursuz bir hizmet, maharetli aşçılar tarafından hazırlanmış menüler ve servis kalitesi 5 yıldızlı otellerde olduğu gibidir. Tercih edilen menüler uzman aşçılarca hazırlanıp deneyimli servis elemanlarınca servis edilmektedir. Her saniye boğazın havasını almak, her dakika değişik manzaraları tatmak, denizin rahatlatıcı senfonisini dinlemek, yatta yemek organizasyonu sayesinde mümkün olabilir. Sevdiklerinizle daha sıcak bir ortamda, daha samimi bir muhabbet sizi bekliyor.

Yolculuklara hazır mısınız?
Senenin birçoğunu yoğun mesai harcayarak stres içerisinde karada geçirmek, modern hayatın insana yaptığı en büyük kötülüklerden birisi değil mi? Az da olsa var olan tatil zamanlarınızı alışılagelmişin dışına çıkarak gerçekleştirmek, kendinizi doğayla ödüllendirmek sizin de hakkınız. Bunun için Şebnem Yat Kiralama tarafından düzenlenen çeşitli organizasyonlar ile koylar arası gezerek tabiatın mükemmelliklerini sizlere sunuyoruz. Eğlence, deniz, kumsal ve güneşin daha fazla hayatınızda anlam kazanmasını istiyorsanız, boğaz turlarımızdan seçimizi yapabilirsiniz!

Diğer Hizmetlerimiz:
Sektörün önde gelen yat kiralama firması Şebnem Yat Kiralama, kurucusu Şebnem Kılıç tarafından öngörülen misyon ve vizyon ilkeleri sayesinde müşteri gamını genişletmiştir. Hizmet anlayışındaki kaliteyi farklı faaliyet alanlarına da taşıyarak, mutlu müşteri kitlesini büyütmeyi hedeflemektedir. Şebnem Yat Kiralama’nın faaliyet gösterdiği alanları “Hizmetlerimiz” menüsünden inceleyebilirsiniz.