Sıkça Sorulan Sorular

Yata Nereden Binebiliriz?

Yatlarımız  Bebek / Arnavutköy’dedir. Aşağıda belirtilen lokasyonlar ve yakın çevresinde bulunan, uygun iskeleye sahip yerlerden sizi ücretisiz olarak alabiliriz. Daha uzak mesafelerde ise ekstra geliş ücreti uygulanabilmektedir.

Ücretsiz Alış ve Bırakış Noktaları:

Avrupa yakasında: Arnavutköy, Bebek, Ortaköy, Beşiktaş vb.

Anadolu yakasında: Beylerbeyi, Kuleli

 

Yat Kiralama Süreleri Nasıl Belirlenmektedir?

Yatlarımızı minimum 2 saat olmak üzere dilediğiniz saat kiralamanız mümkündür.

 

Yat Turu Sırasında Turu Uzatma Kararı Verebilir miyiz?

İstediğiniz saatte yatın başka rezervasyonu yoksa gezinizi uzatmanız mümkündür.

 

Yat Organizasyonları İçin Alınan Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

İstanbul Boğazı’nın yapısı nedeni ile boğaz içerisinde tehlike yaratabilecek sert hava koşulları oluşmadığından risk yok denecek kadar azdır. Ayrıca yolcu sigortaları dahil yatlarımızın tüm gerekli evrakları eksiksizdir

 

Özel Yat Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Tipik Boğaz Turunun aksine özel kiralanan yatta siz yalnızca aileniz, arkadaşlarınız veya misafirlerinizle seyahat ediyor olacaksınız. Mürettebat size kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için ellerinden geleni yapıyor olacak. Güzergâh ve yemek menünüzü seçebilirsiniz. Özel taleplerinizi(pasta, sürpriz, süsleme, lazer gösterisi vb.) belirtmeniz halinde özenle yerine getiriliyor olacaktır.

 

Yatları Sadece Transfer Amaçlı Kullanabilir miyim? 

Yatlarımızı dilerseniz İstanbul trafiğinden uzakta, boğaz havası eşliğinde transfer amacıyla kullanabilir varış güzergahından sonra karadan dilediğiniz noktaya varış için de özel VIP araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.